Reference

Martina a syn Filip a dcera Žanetka

IMG_7880_resizeDo Atelieru PEXESO chodím pravidelně již rok a půl. Nikdy jsem si neuměla představit že s dvěma dětmi ve věku 4 měsíce a 2 roky budu moci pracovat….. a jde to! Děti se těší na kamarády a maminky na kontakt s ostatními rodiči. Jak jiné než pracovat po nocích když děti usnou :-).

Dominika a Anička (18 měsíců )

dominikaDo Pexesa chodím více než rok a jsem moc spokojená. Zpočátku jsem se obávala toho, jestli Anička bude spokojená. Vždy milé a ochotné chůvy se přizpůsobily režimu dcerky i mě a Anička si postupně na nové prostředí zvykla. Když se setkávám se svými klientkami potřebuji mít spolehnutí na to, že o moji dceru bude postaráno. Navíc zde mohu organizovat akce pro maminky s dětmi, a pexeso zajistí hlídání všem účastnicím. Takže maminky se vzdělávají bez velkého vyrušování nebo nutnosti si složitě hledat hlídání. Pexeso je pro mě objev roku 2012! Doporučuji všude, kudy chodím.

www.dominika.cz

Monika a dcera Agnes

V Pexesu nejvíce oceňuji individuální přístup k dětem. Každé z dětí může svačit i spát, kdy potřebuje, nikdo je do ničeho nenutí. Látkové pleny nejsou problém, pokusy o bezplenkovou metodu také ne. Oceňuji i kolektiv tvořený z dětí různého věku. Dvouletá dcera z Pexesa odmítá odcházet domů (obzvlášť, když jsou v herně zrovna i půlroční miminka), ve sdílené kanceláři tak trávím víc času, než jsem měla v plánu, a práce jde od ruky.

Zlatka a kluci

Ateliér PEXESO pro mě znamená nejen místo, kde mohu v klidu pracovat, protože o mé dítě se krásně postarají vychovatelky a nyní již kamarádky, ale také jako prostor pro potkávání nových šikovných maminek, které mají zájem se rozvíjet a pracovat na sobě. Vždy, když Ateliér navštívím, tak udělám tolik práce, že se to s prací z domova nedá srovnat. Holky Pavla a Dorka jsem vstřícné a mnohokrát mě již zachránili, když jsem potřebovala vyřešit svízelnou pracovní situaci i mimo jejich pracovní dobu. Všichni v ateliéru jsou nápomocni a snaží se najít to nejlepší řešení pro zúčastněné strany. Moje děti milují vychovatelky a já se cítím profesionálně po pracovní stránce v nově opravených prostorách. Ateliér PEXESO mohu jen doporučit pro pohodové skloubení práce a rodinného života a také to dělám na každém kroku.

Jiří a jeho syn Kubík 2 roky

Ateliér je vhodný pro ty, kteří potřebují se postarat o své malé dítě, ale zároveň i zvládnout své pracovní povinnosti v klidu. Vy jste spokojeni, dítě je spokojené, co víc chtít. Klidné prostředí a skvělé chůvy, které se zatím postarají o Vaše dítě.

Tereza a dcera Bára

Ateliér Pexeso je moc příjemný prostor, kde můžu v klidu pracovat a zároveň se mi milé a profesionální chůvy postarají o dceru. Využívám ho také pro pořádání svých seminářů a pokud je čas, účastním se různých zajímavých akcí, které ateliér pořádá – ať už je to setkání maminek-podnikatelek, prodejní trh nebo jiné akce:) Ateliér Pexeso určitě doporučuji!!!!!

www.dekordetem.cz