O ATELIERU PEXESO

Přijďte pracovat do Atelieru PEXESO, seznamte se s coworkery a dalšími zajímavými lidmi, využijte naše vzdělávací a volnočasové kurzy pro dospělé i děti, pronajměte si místnost pro vámi pořádaný kurz a pokud máte děti nechejte na starosti našim zkušeným a usměvavým chůvám. Původně jsme vznikli jako první pražské coworkingové centrum pro rodiče s dětmi. Momentálně jde v podstatě o takové centrum pro práci a volný čas. Zajišťujeme tyto služby:

Pexeso vzniklo jako prostor pro klidnou práci na mateřské a rodičovské. Mít možnost pracovat v tempu, které vyhovuje jak rodičům, tak dětem. Navíc chceme umožnit rodičům, aby se v klidu věnovali svojí práci, podnikání či studiu a měli svoje děti nablízku. Samy rády trávíme čas se svými dětmi, a současně někdy chceme mít klidnou chvilku, abychom se věnovaly vlastním aktivitám.

Druhé patro pro coworkery, kurzy a ostatní

Ve druhém patře jsou moderně zařízené coworkingové kanceláře, ateliér pro kurzy výtvarných činností a jiné tvořivé aktivity či zasedačka, kterou je možné si pronajmout na krátkou dobu, nebo i jako místo k pořádání kurzů. Druhé patro je pro dospělé, takže mohou nerušeně pracovat.

První patro pro děti

V prvním patře je herna, která má hlavní místnost na hraní a menší pokoj, který se přes poledne využívá na spaní. Když je hezké počasí, děti tráví dopoledne na zahradě. První patro patří dětem od šesti měsíců do zhruba čtyř let.

O děti se starají chůvy, které mají dlouholeté zkušenosti s péčí o velmi malé děti. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přizpůsobíme se režimu Vašeho dítěte, jde nám především o to, aby děti byly skutečeně spokojené a strávilo u nás čas plný zábavy s kamarády, poznávání a nových zážitků. Více o naší herně a programu pro děti.

Přijďte se do pexesa nezávazně podívat. Můžete přijít na den otevřených dveří, účastnit se jednorázových akcí nebo se objednejte na prohlídku na  tel.: 602 684 198.

Rezervace:

info@atelierpexeso.cz, tel.: 602 684 198

Fotogalerie