MINIŠKOLKA

Proč byste si pro své dítě měli vybrat právě naší miniškolku?

 • malý kolektiv pouze 6 dětí,
 • přijímáme děti již od 2 let,
 • na každý měsíc máme jiný pedagogický plán, který zahrnuje nejen výukovou část, ale i písničky a říkadla na daný měsíc,
 • jsme tu pro vaše děti denně od 8:00 do 15:00 hodin,
 • máme vlastní zahradu s pískovištěm,
 • používáme elektronický systém omlouvání děti,
 • omluvené hodiny můžete nahradit v poměru 1:1,
 • pořádáme akce pro děti i rodiče během roku (besídky pro rodiče, výlety, divadélka),
 • školné za celý měsíc 5 400 Kč.

Péče o děti ve věku 2 roky až 5 let probíhá skupinově. Maximální počet dětí je 6. Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti. Respektujeme vývojové a individuální potřeby dětí, rozvíjíme děti všestranně a přiměřeně.

ZVYKÁME SI NA ŠKOLKU: možnost nepravidlené docházky za 270 kč/den. Domluvte si s prohlídku naší mniškolky, kde můžeme probrat další detaily. tel. 602 684 198, info@atelierpexeso.cz

Registrace do miniškolky ZDE.

 1. Ceník

Cena za měsíc docházky do školky (nezahrnuje stravu):

1 den v týdnu

2 dny v týdnu

3 dny v týdnu

4 dny v týdnu

5 dní v týdnu

550 Kč/den

2200 Kč/měsíc

500 Kč/den

4000 Kč/měsíc

460 Kč/den

5520 Kč/měsíc

400 Kč/den

6400 Kč/měsíc

370 Kč/den

9250 Kč/měsíc

Cena docházky na každý měsíc je přepočítávána dle počtu aktuálních objednaných dní v měsíci. Např., může se stát že chodíte-li v úterý a čtvrtek, v jednom měsíci může těchto dní být 9, v jednom 7. Čili ani vypočítaná částka za školkovné nebude každý měsíc stejná.


Vyúčtování na následující měsíc vám bude zaslána vždy poslední den v měsíci a prosíme o úhradu do 5 dnů!


Omluvy si dělají rodiče sami přes elektronický rezervační systém. Náhrady se vybírají v poměru 1:1 nebo odečtem z platby školkovného. Více informací o omluvách a náhradách naleznete zde.


Přerušení docházky: Při přerušení docházky během školního roku je nutno dodržet 1 měsíční výpovědní lhůtu, běžící od prvního dne následujícího měsíce.

Ukončení docházky: Pro ukončení docházky je nutno dodržet 2 měsíční výpovědní lhůtu, běžící od prvního dne následujícího měsíce.

 1. OMLUVY A NÁHRADY

Omluvy a náhrady se provádějí pouze přes rezervační systém, který najdete ZDE.

Poté, co se dohodnete na docházce svého dítěte do školky, vám bude zasláni přístupové jméno a heslo do systému.

Řádná omluva s možností náhrady absence je možná do 15 hodin předcházejícího dne před domluvenou docházkou dítěte. Tzn. že děti, které jsou nahlášené na pondělí, lze omlouvat do neděle do 15 hodin atd.

Pokud se ale omluvíte později, celá částka propadá. Je to z toho důvodu, že paní učitelky a chod školky musí fungovat i v případě, že se více dětí odhlásí na poslední chvíli.

Prosíme vás, pokud se po 15.hod. rozhodnete že dítě do školky nepůjde, učiňte přesto omluvu v rezervačním systému, přestože vám peníze již nebudou vráceny. Uvolníte tak v systému místo, které ještě týž večer nebo ráno může někdo třeba akutně využít. Děkujeme vám za toleranci a ochotu.

 

 • NÁHRADY PRO DĚTI DOCHÁZEJÍCÍ 1X – 3X TÝDNĚ:

Náhrady za včasné omluvy mohou děti vychodit v daném měsíci nebo v měsíci následujícím. Omluvy je nutné vychodit. Není možné zohlednit tyto omluvy ve vyúčtování na následující měsíc. Nevychozené náhrady propadají.

 • NÁHRADY PRO DĚTI DOCHÁZEJÍCÍCH 4X – 5X TÝDNĚ:

Vzhledem k četnosti docházky nelze vychodit náhrady v daném měsíci ani v měsíci následujícím. Při vyúčtování na následující měsíc se odečte adekvátní část všech včasných omluv, maximálně však 30% z celkové částky.

 Při dlouhodobé nemoci potvrzené lékařem (více jak 14 dní) se náhrady řeší individuálně.